вівторок, 17 лютого 2015 р.

..дослідження...

Мікроорганізми могли жити на Землі ще 3,2 млрд років тому. Вчені зробили таку заяву після того, як вивчили зразки гірських порід, отриманих в Південній Африці.перше життя на земліВчені-еволюціоністи досить довго вважали, що життя в сучасному вигляді поширилось на планеті приблизно два мільярди років тому, коли з’явилися бактерії, здатні захоплювати атмосферний азот і перетворювати його на органічні сполуки.
Фахівці провели аналіз 52 зразків прибережних гірських порід віком від 2,75 млрд до 3,2 млрд років. Отримавши дані хімічних досліджень, експерти побачили, що вже тоді на планеті проходили процеси азотфікаціі, що доводить існування мікроскопічних живих істот, які в процесі життєдіяльності виробляли азот в невеликих кількостях ще 3,2 мільярда років тому.Завдяки цим експериментам вчені зрозуміли, що одноклітинні мікроорганізми з’явилися на Землі набагато раніше, ніж вважалося раніше.
Нові дослідження показують, що життя зароджувалася на безлічі різних планет по цілому світові, проте в більшості випадків причиною його зникнення стали потужні сплески радіації.гамма-сплеск космосТак звані гамма-сплески можуть гальмувати розвиток розумного життя в інших галактиках. Інтенсивне випромінювання смертельно навіть для найстійкіших організмів. І саме це може стати поясненням, чому досі не було виявлено слідів життя на інших планетах. Адже за новими даними лише 10% галактик можуть стати домом для складних форм життя.
Імовірно, щось подібне сталося на Землі близько 450 млн років тому, коли було знищено більше 80% мешканців нашої планети.
У зв’язку з цим професор Цві Піран зробив висновок, що життя може бути знайдене в 10% галактик. Спостереження показали, що ці спалахи виникають не всюди, а лише в певних місцях Всесвіту. Їх вдалося зареєструвати лише на околицях галактики і в межах Чумацького шляху.
Саме через гамма-випромінювання більша частина галактики Чумацький Шлях не підходить для життя.

Немає коментарів:

Дописати коментар