Третій рік поспіль до списку потрапляє Колумбус. У столиці штату Огайо сконцентровано найбільше компаній зі списку Fortune 1000 в Америці. У 2013-му році Колумбус увійшов до Топ-10 найкращих міст для початку кар’єри після закінчення вишу.
Австралійське місто Іпсвіч у 2011-му ухвалило 20-річний план свого економічного розвитку. Схоже, він діє, бо Іпсвіч цього року вперше потрапив до Топ-7 найрозумніших.
Коли в 1980-х почала скорочуватися кількість робочих місць у сільськогосподарській галузі, місто Мітчелл, що в американському штаті Південна Дакота, створило план розвитку, згідно з яким вектор змістився на освіту, медицину, інфраструктури и відпочинок. Система охорони здоров'я міста стала найбільшим роботодавцем, а розвиток у галузі телемунікацій вивів Мітчелл на рівень регіонального центру інженерних та консалтингових послуг. Новий Тайбей уже два роки поспіль входить до переліку найрозумніших міст, хоча його було утворено з передмість та сіл навколо столиці Тайваню, Тайбея лише в 2010-му. Завдяки потужним інвестиціям тут проклали високошвидкісні дороги та колії, щоби об'єднати місто, що має форму бублика, а спільні освітньо-індустріальні проекти дають робочі місця талановитим спеціалістам.
Ріо-де-Жанейро відоме своєю красою та карнавальним духом, а ще фавелами з високим рівнем злочинності. Але амбітність, везіння та керівництво, відкрите для іновацій, дали місту поштовх уперед. Прийнявши в 2014-му році Чемпіонат світу з футболу, в 2016-му Ріо готується зустріти Літні Олімпійські ігри. Планується покращення транспортної системи та вирішення давніх проблем з інфраструктурою.
Суррей, що в канадській Британській Колумбії – ще один новачок у Топ-7. Суррей наразі здійснює перехід від статусу передмістя в тіні Ванкувера до екологічного міста.
Немає коментарів:
Дописати коментар