середа, 28 січня 2015 р.

Великі слова маленької дівчинки ...


Для того, аби згадати жертв Голокосту та відзначити День пам'яті, видання "The Guardian" створило добірку із 10-ти найпотужніших цитат із легендарного "Щоденника молодої дівчини" Анни Франк.
"Як чудово, що ніхто не повинен чекати жодної миті, перш ніж почати покращувати світ".
"Я знаю, чого я хочу, у мене є мета, своя думка, у мене є релігія та любов. Дозвольте мені бути самою собою і я буду задоволеною. Я знаю, що я жінка. Жінка з великою внутрішньою силою і великою мужністю".
"Нам заборонено мати власну думку. Люди можуть вам сказати тримати свій рот на замку, але це не зупинить вас від того, аби мати власну думку. Навіть якщо люди все ще дуже молоді, вони не повинні бути позбавлені можливості говорити те, що вони думають".
"Жінок потрібно поважати. Загалом, чоловіків поважають у всіх куточках світу, так чому б не поділитися цим із жінками. Солдати і герої війни мають велику честь і пам'ять, безсмертну славу. Мученики вшановуються. Але скільки людей дивляться на жінок так само, як на солдат".
"Кожна людина має всередині шматочок гарних новин. Гарні новини - це те, що ви не знаєте, якою чудовою людиною ви можете бути. Скільки ви можете кохати! Що ви можете зробити! І який маєте потенціал".
"Важко жити у ці часи: ідеали, мрії і заповітні надії піднімаються всередині кожного, лише для того, аби бути придушеними похмурою дійсністю. Це дивно, що я не відмовилася від всіх моїх ідеалів, вони здаються настільки абсурдними та непрактичними. Тим не менше, я чіпляюся за них, бо я все ще вірю, незважаючи на все, що люди насправді добрі у душі".
"Що зроблено, того не повернути, але можна запобігти, щоб це не сталося знову".
"Я не думаю про всі страждання. Я думаю про красу, яка все ще залишається".
"Хто щасливий, той робить щасливим всіх інших".

Немає коментарів:

Дописати коментар